РУС
УКР
Київська область, м.Біла Церква, вул. С.Наливайка, 13, офіс 400 будівля КОТПП
+38 (067) 767-54-62, +38 (066) 765-33-61
Передзвонити вам?

Адвокати

 

Керуючий бюро Поліщук Володимир Анатолійович

 Очолює Адвокатське бюро «Поліщук та партнери»  адвокат Поліщук   Володимир Анатолійович.

Керуючий бюро свою трудову діяльність  розпочав у березні 2003 року  юристом     на КП «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс», згодом працював   юрисконсультом на державних та приватних підприємствах.

У 2004 році закінчив Національний університет «Острозька академія»,   спеціальність правознавство, кваліфікація юрист.

18.01.2007 року склав іспит у Київській обласній кваліфікаційно – дисциплінарній   комісії адвокатури  та отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською   діяльністю, з цього часу і почав займатись адвокатською діяльністю   індивідуально. 

З липня  2012 року адвокатську діяльність здійснював в складі  адвокатського   об'єднання, яке заснував разом з іншими адвокатами.

10.10.2012 року конференцією  адвокатів Київської області обраний до складу     Ради адвокатів Київської області;

10.09.2016 року конференцією адвокатів Київської області Поліщука Володимира Анатолійовича обрано головою Кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Київської області.

18.02.2017 року Поліщука Володимира Анатолійовича переобрано на новий строк головою Кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Київської області.

З нагоди Дня адвокатури, у 2014 році нагороджений почесною відзнакою Національної асоціації адвокатів Укарїни, у 2015 році - почесною відзнакою Ради адвокатів Київської області "За професіоналізм, майстерність та мудрість", у 2021 року нагороджений Національною асоціацією адвокатів України  орденом  "Видатний адвокат України".

З нагоди дня юриста,  у 2017 року нагороджений Подякою голови Київської обласної ради.

 

 

Адвокат Котюк Тетяна Анатоліївна

 06.10.2017 року отримала Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю Ради адвокатів Київської області.

Має дві вищі освіти, юридичну та філологічну. У 2005 році закінчила Національний Університет "Острозька академія", спеціальність правознавство, кваліфікація юрист. Трудову діяльність у сфері юриспруденції розпочала у 2006 році секретарем судового засідання міського суду. З 2010 року по 2016 рік працювала помічником суді міського суду. Спеціалізується у цивільних та кримінальних справах, а також справах про адміністративні правопорушення.

З нагоди Дня юриста, у 2019 році нагороджена Дипломом Ради адвокатів Київської області "За професіоналізм в адвокатській діяльності". 

 

Останні новини:
Задати питання адвокату

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ
Є питання? Задайте їх мені, і я дам відповідь на них найближчим часом.
Олена
Добрий день! Якщо немає можливості отримати свідоцтво про смерть (немає доказів родинних зв'язків), чи може онук, який народився, має
Читати повністю
Татьяна Бакановская
Здравствуйте. Моя мама умерла в 2009 году,оставив мне в наследство частный дом, в котором я прописана с даты его покупки. Я являюсь наследниц
Читати повністю
Ольга
Добрый день! Подскажите пожалуйста, можно ли поменять фамилию ребёнку без согласия отца? Если да, то какая процедура? Спасибо.
Читати повністю
 Задати питання адвокату:

(не публикуется на сайте)
(не публикуется на сайте)