РУС
УКР
м. Київ, вул. Кирилівська,15
Подивитися на карті
Київська область, м. Біла Церква, бул. Олександрійський,10
Подивитися на карті
+38 (067) 767-54-62, +38 (066) 765-33-61
Передзвонити вам?

Подача заяви щодо реєстрації місця проживання дітей до 14 років

Подати заяву щодо реєстрації місця проживання дітей до 14 років українці зможуть онлайн через портал «Дія». Одночасно можна зняти дитину із попереднього місця реєстрації.

 

Міністерство цифрової трансформації роз’яснило порядок дій при реєстрації місця проживання дитини, передає «Закон і Бізнес».

Для того, щоб зареєструвати місце проживання дітей, батькам чи одному з них необхідно мати електронний підпис (КЕП).

«Потрібно буде лише заповнити заяву на порталі «Дія» — і того ж або наступного дня (крім вихідних) отримати сповіщення про реєстрацію.  Оплатити адмінзбір за послугу можна буде також онлайн», — йдеться в повідомленні відомства.

Спочатку послуга працюватиме у тестовому режимі в Києві, Харкові, Рівному, Львові, Луцьку, Одесі, Кривому Розі, Вінниці, Запоріжжі та Маріуполі.

Зазначається, що Уряд дозволив подавати заяву щодо одночасної реєстрації місця проживання дітей до 14 років та зняття із попереднього місця онлайн через портал «Дія». Відповідно зміни до постанов №207 та №691 були схвалені Кабінетом Міністрів України.

Закон і Бізнес

 
Останні новини:
Задати питання адвокату

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ
Є питання? Задайте їх мені, і я дам відповідь на них найближчим часом.
Олена
Добрий день! Якщо немає можливості отримати свідоцтво про смерть (немає доказів родинних зв'язків), чи може онук, який народився, має
Читати повністю
Алла
Добрий день, підскажіть чи можна приватизувати членам фермерського господарства землю, що належить ФГ на підставі державного акту на право по
Читати повністю
Татьяна Бакановская
Здравствуйте. Моя мама умерла в 2009 году,оставив мне в наследство частный дом, в котором я прописана с даты его покупки. Я являюсь наследниц
Читати повністю
 Задати питання адвокату:

(не публикуется на сайте)
(не публикуется на сайте)