РУС
УКР
м. Київ, вул. Кирилівська,15
Подивитися на карті
Київська область, м. Біла Церква, бул. Олександрійський,10
Подивитися на карті
+38 (067) 767-54-62, +38 (066) 765-33-61
Передзвонити вам?

Відвід з поясненнями

Щоб довго не чекати, сторона у справі вирішила працювати на випередження й позбутися законника, притиснувши його вже на своїй території.

У провадженні Кіровського районного суду м.Дніпропетровська перебуває кримінальна справа стосовно обвинуваченої за ч.4 ст.190 («шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою») та ч.4 ст.358 («використання завідомо підробленого документа») Кримінального кодексу.

Головує в колегії Геннадій Підберезний. На підготовчому засіданні адвокат обвинуваченої подав клопотання про закриття провадження на підставі п.10 ч.1 ст.284 КПК (після повідомлення особі про підозру закінчився строк досудового розслідування). 

Поки сторони висловлювалися щодо клопотання, прокурор перейшов до провокацій, а згодом подав

заяву про відвід головуючого. Мовляв, дії законника при розгляді впливають на дослідження обставин справи та подальше винесення законного рішення.

При цьому прокурор вирішив згадати цивільну справу законника 9-річної давнини, де той начебто повів себе упереджено, надаючи перевагу одній зі сторін та ігноруючи норми КПК. Тут же в заяві про відвід він написав: якщо клопотання не задовольнять, судді «доведеться з’явитися до прокуратури як свідку для дачі пояснень з приводу винесення незаконного рішення» в тій цивільній справі. 

Уже через тиждень повістка з Дніпропетровської обласної прокуратури дійсно прилетіла в суд — Г.Підберезного запрошували з’явитися 22 лютого. У цей день прокурори телефонували секретарю засідання, помічнику судді, а також вимагали надати його номер телефону.

Такі слова та дії прокурора є не чим іншим, як тиском на суд з метою ухвалення «зручного» рішення, повідомив служитель Феміди ВРП (№973/0/6-21) та Генерального прокурора. Адже розгляд кримінального провадження ще не закінчився, він

перебуває на стадії підготовчого засідання. Обставини справи не доповідалися, жодна зі сторін не давала пояснень, а рішення не прийняте. Тож, на переконання судді, прокурор має понести відповідальність за ст.376 КК.

СУДОВА ВЛАДА

 
Останні новини:
Задати питання адвокату

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ
Є питання? Задайте їх мені, і я дам відповідь на них найближчим часом.
Олена
Добрий день! Якщо немає можливості отримати свідоцтво про смерть (немає доказів родинних зв'язків), чи може онук, який народився, має
Читати повністю
Алла
Добрий день, підскажіть чи можна приватизувати членам фермерського господарства землю, що належить ФГ на підставі державного акту на право по
Читати повністю
Татьяна Бакановская
Здравствуйте. Моя мама умерла в 2009 году,оставив мне в наследство частный дом, в котором я прописана с даты его покупки. Я являюсь наследниц
Читати повністю
 Задати питання адвокату:

(не публикуется на сайте)
(не публикуется на сайте)